Mankšta nėštumo metu: ką turi žinoti kiekviena moteris

Video paskaitos ir mankštos įrašas skirtas moterims nėštumo metu apie saugų ir naudingą judėjimą.

a woman sitting at a table with a laptop
a woman sitting at a table with a laptop

kaina: 29 eur + pvm (viso 35.09 eur)

Ką sužinosite paskaitoje?

Svarbu paminėti, kad šioje paskaitoje nekalbėsime apie nėštumo fiziologiją ar apie vaikelio vystymąsi - mūsų tikslas aptarti kaip mankštos ir judėjimo pagalba padėti sau jaustis kuo geriau viso nėštumo metu.

Paskaitoje aptarsime:

  • bendrąsias rekomendacijas,

  • kvėpavimą bei laikyseną,

  • dubens dugno treniravimą,

  • kokia mankšta yra optimali nėštumo metu,

  • į ką svarbiausia atkreipti dėmesį skirtingais nėštumo etapais (I trimestras, II trimestras, III trimestras, pasiruošimas gimdymui),

  • dažniausius nusiskundimus,

  • bei rasite lengvos mankštos pavyzdį, kuri tinkama viso nėštumo metu.

Įrašas padalintas į atskiras dalis (nuo 3 iki 10 min), kurių bendra trukmė apie 50 min.+ mankštos įrašas 26 min.

Yra titrai, todėl patogu žiūrėti ir be garso.

Atsikratysite baimių, įgysite motyvacijos tikslingai judėti bei pritaikius esminius principus, pagerinsite savo savijautą, pasiruošite gimdymui bei sukursite palankias sąlygas sklandžiam atsistatymui po gimdymo.

Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra labai ypatingas. Tačiau neretai kyla klausimų, kas saugu, ką rekomenduojama daryti siekiant pagerinti tiek dar augančio mažylio sveikatą, tiek pasirūpinti savo besikeičiančiu kūnu.

Kadangi nėštumo metu vyksta labai daug būtent fizinių pokyčių, norint jaustis gerai, pasitikėti savo kūnu ir pasiruošti gimdymui, svarbi tikslinga mankšta pritaikyta atsižvelgiant būtent į vykstančius pokyčius.

Mano tikslas, pasidalinti savo žiniomis, kad geriau pažintumėt savo besikeičiantį kūną ir padėtumėt sau jaustis kuo geriau bei mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu.