Apie mus

Esame šeima ir tai mums yra didžiausia vertybė. Kartu auginame mažą mergytę, kuri kaip ir mes yra labai judri ir nuo pat pirmųjų dienų myli judesį.

Mūsų šeimai fizinis aktyvumas nėra tik hobis ar laisvalaikio praleidimo būdas - esame kineziterapijos ir treniravimo profesionalai ir nuolatos gilinamės bei tobulėjame šiose srityse.

Būdami skirtingi, puikiai vienas kitą papildome, todėl galime pasiūlyti kokybiškas bei plataus spektro paslaugas nuo su judėjimo sistema susijusių problemų (skausmas, traumos ir kt.) iki sporto ar sveikatai palankaus fizinio aktyvumo palaikymo.

Nebandome išrasti "dviračio" ir nenaudojame daugybės įmantrių prietaisų, manome, kad viskas, ko reikia, yra kiekviename iš mūsų. Tikime, kad galite daugiau nei įsivaizduojate, o Jūsų kūnas magiškas - gali pats save gydyti, tereikia jį nukreipti tinkama linkme, o tam mes tam ir esame.

Jaučiame pašaukimą padėti žmonėms ir džiaugiamės, kad būtent kineziterapijos specialybė suteikia galimybę tai padaryti. Norime savo žiniomis, idėjomis pasidalinti su Jumis bei padėti išspręsti su judesiu susijusias problemas todėl įkvėpti meilės žmonėms, savo specialybei ir vienas kitam, įkūrėme jaukią kineziterapijos studiją Vilniuje.

Tai mus motyvuoja dar daugiau tobulėti, kad kuo efektyviau padėtumėm tiems, kurie nori judėti, tačiau trukdo skausmas, patirtos traumos, baimė ar motyvacijos stoka, o taip pat tai ypatinga veikla dar labiau suvienijanti mūsų šeimą.

Norime padėti Jums gerai jaustis!