Mūsų tikslas, kad Jūsų ir Jūsų judesių nevaržytų apribojimai ir galėtumėte dalyvauti visose savo gyvenimo ir laisvalaikio veiklose pasitikėdami savo kūnu.

Apie mus

Todėl galime padėti, jei Jus riboja skausmas, diskomfortas, patirta trauma, operacija ar ypatingu, tačiau fiziškai jautriu laikotarpiu kaip nėštumas ir laikotarpis po gimdymo. Taip pat nuo pat pirmųjų judesių padedame įveikti iššūkius ir kūdikiams bei vaikams.

  • Gydymą visada pritaikome individualiai pagal Jūsų poreikius ir tikslus, nes, mūsų požiūriu, kiekvienas žmogus yra unikalus - net ir esant panašiai problemai, sprendimas gali visiškai skirtis.

  • Todėl visada pradedame nuo individualaus įvertinimo, tik detaliai ištyrus kūno būklę bei susipažinus su Jumis galime suprasti tikruosius poreikius ir tai suteikia galimybę ne tik parinkti tinkamiausias kineziterapijos priemones (kaip pratimai, manualinė terapija, masažo elementai, elektroterapija, teipavimas ir tt), bet ir atrasti palankiausią būdą pritaikyti kineziterapiją - individualiai, mažoje grupėje (iki 4 asmenų) ir/arba savarankiškai.

  • Žiūrime į Jūsų kūną kaip į vientisą, todėl skiriame dėmesį ne tik lokaliai, kur yra nusiskundimas, tačiau stebime viso kūno judesius taip atrandame ryšį kitų kūno sričių su problemine vieta ir tai leidžia efektyviau spręsti problemą iš esmės.

  • Taip pat siekiame, kad taptumėte savarankišku žmogumi, nepriklausytumėte nuo specialisto, o kineziterapijos rezultatai būtų ilgalaikiai, todėl daug dėmesio skiriame ir edukacijai, kad suprastumėt savo problemos esmę ir jos sprendimo būdus, pasiūlome, ką dar galite daryti savarankiškai namuose. Todėl išsprendus problemą kartu, žinosite, kaip tęsti ir toliau rūpintis savo sveikata.

  • Mums labai svarbus draugiškas ryšys, todėl sukuriame visapusiškai jaukią aplinką, kurioje galite jaustis drąsiai, užduoti klausimus ar pasidalinti abejonėmis. Dirbant neretai susidraugaujam ir labai džiaugiamės matydami kai ir klientai tarpusavyje užmezga gražų ryšį - tikriausiai, nenuostabu, kai vienija panašūs tikslai.

a drawing of a human body's back and neck
a drawing of a human body's back and neck
kineziterapija
kineziterapija

Tai gi, esame profesionalių kinziterapeutų šeima (Ričardas ir Ieva), kuri įkūrė kineziterapijos kliniką “Noriu judėti”. Esame puiki komanda ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Jaučiame pašaukimą padėti žmonėms ir džiaugiamės, kad būtent kineziterapijos specialybė suteikia galimybę tai padaryti. Norime savo žiniomis, idėjomis pasidalinti su Jumis bei padėti išspręsti su judesiu susijusias problemas todėl įkvėpti meilės žmonėms, savo specialybei ir vienas kitam ir įkūrėme jaukią kineziterapijos kliniką Vilniuje.

Teikiame kineziterapijos paslaugas, vadovaujamės naujausiomis ir efektyviausiomis kineziterapijos metodikomis bei moksliniais tyrimais. Nuolatos tobulinamės ne tik skaitydami literatūrą, bet ir reguliariai dalyvaujame kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Kas yra kineziterapija - tai mokslu pagrįsta reabilitacijos sritis, kitaip tariant - gydymas judesiu. Pasitelkiant įvairias priemones kaip aktyvūs ar pasyvūs pratimai, manuanlinė terapija, masažo elementai, teipavimas, elektroterapija ir kt., geriname judesių kokybę, sąnarių paslankumą, raumenų jėgą ir elastingumą taip pašalindami judesiu apribojimus ir sukuriant optimalią apkrovą kūnui, kuri mažina skausmą, gerina fizinį pajėgumą ir iš esmės gerina gyvenimo kokybę.