Kineziterapija nėštumo metu

GRUPINĖS NĖŠČIŲJŲ TRENIRUOTĖS 

⏱️45 min.  ❤️❤️🤍 🤰🤰🤰🤰

ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS 12:00 IR 18:30

Kompleksinė vidutinio/žemesnio intensyvumo viso kūno treniruotė skirta specialiai besilaukiančioms moterims.

Grupėje dalyvauja iki 4 moterų, todėl ne tik gaunate visą reikiamą kineziterapeutės dėmesį, bet ir suburiama nedidelė, tačiau jauki bendruomenė moterų susiduriančių su bendrais džiaugsmais bei vargais.

Treniruotes veda kineziterapeutė, kuri specializuojasi nėščiųjų ir moterų po gimdymo kineziterapijoje, todėl treniruotės principai paremti naujausiais moksliniais tyrimais bei rekomendacijomis.

Pratimai/judesiai kruopščiai atrenkami pagal nėštumo laikotarpį bei susirinkusias dalyves, kad pagerintų savijautą nėštumo metu, sukurtų sąlygas sklandesniam gimdymui bei atsistatymui po jo. Daug dėmesio skiriame kvėpavimo lavinimui bei išlaikymui, gebėjimui kontroliuoti pilvinį slėgį, atsižvelgiame į su nėštumu susijusių problemų šalinimą ir prevenciją.

Puikiai tinka toms moterims, kurios jaučia nugaros, dubens, kryžkaulio, gaktikaulio, pečių juostos skausmą, nori pasiruošti gimdymui ar tiesiog išvengti su nėštumu susijusių problemų rizikos.Po užsiėmimo visada skiriame laiko pabendrauti, išsiaiškiname iškilusius klausimus ir neaiškumus, edukuojame apie judėjimą tiek nėštumo metu, tiek po jo, žinosite kaip pasirūpinti savo kūnu po gimdymo bei kaip pasirūpinti vaikeliu, kad užtikrintumėm sklandžią jo fizinę raidą.

KAINA: 1K. 12 EUR., 4 K. 45 EUR., 8K. 80 EUR.

DĖMESIO! Prieš pradedant lankyti užsiėmimus grupėje, būtina pirminė individuali konsultacija (40 EUR.).

Jei nėra kontraindikacijų, galima lankyti viso nėštumo metu (apribojimų nėra), tačiau savrbu turėti nėštumą prižiūrinčio gydyojo leidimą.